UAB „Siampeksas“ ir Co apsaugo tai, kas svarbiausia – Jūsų sveikatą ir gyvybę.

Mūsų klientai jau daugiau nei 20 metų pasitiki mumis ir yra užtikrinti nepriekaištinga mūsų prekių kokybe. Didžiuojamės esą UVEX (Vokietija) ir LEMAITRE (Prancūzija) vieninteliai, oficialūs atstovai Lietuvoje.

Apsaugoti žmonės – tai yra mūsų pagrindinė misija, atsakomybė ir pareiga.

Kitos paslaugos:

– Dekoruojame darbo rūbus Jūsų įmonės logotipais, užrašais, emblemomis.

– Atliekame kasmetinę kritimo apsaugos priemonių patikrą.

*** Internetiniame puslapyje pristatyta tik labai maža mūsų prekių asortimento dalis. Papildomą informaciją galite gauti telefonu, el. paštu arba tiesiog atvykę į mūsų parduotuvę, kur Jūsų laukia platus prekių pasirinkimas ir profesionalus aptarnavimas.

 

Mūsų klientams suteikiame pilną ivertinimą, patariame kokios prekės būtent atitinka jų poreikius priklausomai nuo veiklos srities ir darbo sąlygų.

 

UVEX darbo saugos priemonės- tai yra ilgalaikė investicija į sveikatą ir gyvybę. Mūsų klientai sutaupo, nes UVEX gaminiai žekliai peržengia ES standartus, išsiskiria savo ilgaamžiskumu, patvarumu ir kokybe, to dėka neatsiranda pakartotinio sezoninio apsipirkimo poreikio.

 

Patirtis bei statistika rodo, kad įmonės perkančios UVEX gaminius per metus išleidžia apie 2-3,5 kartų mažiau nei perkant paprasčias priemones.

 

Kiekvieno kliento poreikiai ir darbo pavojai maksimaliai nagrinėjami tam, kad pasiūlyti tinkamiausią ir patogiausią apsaugą.

 

LAIMĖJIMAI

 

2018 m. UVEX laimėjo  GERMAN DESIGN AWARD apdovanojimą už UVEX 2 batus

 

 

 

 

2016 metais UVEX laimėjo apdovanojimą Reddot Award už akinius Pheos

 

 

 

 

 

2017 metais laimėjo geriauso produkto nominacijoje Plux X Award apdovanojima už batus UVEX 2