Nauji uvex cx2 akiniai

Inovatyvi gamybos technologija, puiki apsauga ir patogus nešiojimas – visa tai padaro pheos akinių seriją išskritine.

UVEX sėkmingai tiekia apsaugos įrangą pirmaujantiems sportininkams, kurie pasitiki ir yra užtikrinti mūsų produktų kokybe . Tinkamas apsauginės sporto įrangos pasirinkimas yra labai svarbus dalykas keliaujant sėkmės link. Darbas pramoninėje įmonėje, kaip ir sportas, kelia ypatingus poreikius apsaugos priemonėms, juk būtent jos saugo ir gelbėja kritinėse situacijose.
Naujasis modelis uvex pheos cx2 – tai vienas iš aukščiausio lygio produktų, kuris tapo dar vienu uvex bestseleriu. X-side apsauga šonuose ir virš antakių, taip pat minkštos, bet tvirtos rėmo dalys užtikrina patikimą apsaugą nuo purslų ir kietų dalelių.
uvex pheos cx2 demonstravo puikius rezultatus įvairiose bandymuose. Išbandžius akinių nepralaidumą, apsaugos elementai šonuose ir virš antakių neleido purslams patekti ne tik į priekinę akinių dalį, kaip reikalauja ES standartas, bet ir šonuose bei iš viršaus. UVEX akiniai apsaugoti visapusiškai.
Akiniai uvex cx2 taip pat išsiskiria optimaliu prigludimu. Atstumas tarp kaktos ir akinių yra matuojamas keturiais skirtingais taškais tam, kad užtikrinti puikų prigludimą prie daugumos veido tipų. Akinių lęšis garantuoja didelį matymo lauką ir to dėka šie akiniai saugesni ir komfortiškesni net už pheos ir pheos s modelius.

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite 5% nuolaida pirmam apsipirkimui!

El.paštas