1. Ką daryti, jei prekių aprašymuose neradau reikalingos informacijos?

Tokiu atveju rašykite mums į el. paštą info@siampeksas.lt .

  1. Ar kainos skiriasi perkant didesnius kiekius?

Taip, perkant didesniais kiekiais siūlome susisiekti su mumis adresu info@siampeksas.lt  ir mes Jums pateiksime pasiūlymą su specialiomis kainomis.

  1. Per kiek laiko pristatote prekes?

Paprastai pristatome per 5-ias darbo dienas. Jeigu Jūsų užsakytų prekių neturėsime sandėlyje, mes susisieksime su Jumis ir pranešime orientacinį pristatymo laiką arba pasiūlysime alternatyvas.

  1. Kaip užsakyti?

El. parduotuvėje surinkite reikiamas prekės į “krepšelį” ir apmokėkite Jums tinkamu būdu (bankiniu pavedimu arba elektronine bankininkyste). Per 5-ias darbo dienas po apmokėjimo gavimo pristatysime prekes Jūsų nurodytu adresu.

  1. Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymas kurjeriu kainuoja 4,34 Eur. Perkant už 100 Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas. Taip pat galite atsiimti prekes Klaipėdoje (Liepų g. 85).

  1. Ar prekės turi sertifikatus?

Visos parduodamos darbo saugos priemonės sertifikuotos pagal atitinkamus Europos standartus (EN) ir turi naudojimo instrukcijas lietuvių kalba su visa privaloma informacija apie gaminį. Pareikalavus – sertifikatai gali būti suteikiami.

  1. Ar galima prekę grąžinti?

Taip, prekę galima gražinti paštu (pašto išlaidas apmoka pirkėjas) arba atvežti pas mus į Klaipėdą (Liepų g. 85). Prieš grąžinant prašome nurodyti grąžinimo priežastį mums el. paštu: info@siampeksas.lt .