1. Ką daryti, jei prekių aprašymuose neradau reikalingos informacijos?

Tokiu atveju rašykite mums į el. paštą info@siampeksas.lt arba skambinkite numeriu +370 46 400410.

  1. Ar kainos skiriasi perkant didesnius kiekius?

Taip, perkant didesniais kiekiais siūlome susisiekti su mumis adresu info@siampeksas.lt arba numeriu +370 46 400410 ir mūsų vadybininkai atsiųs Jums pasiūlymą su specialiomis kainomis.

  1. Per kiek laiko pristatote prekes?

Paprastai pristatome per 14-20 darbo dienų. Jeigu Jūsų užsakytų prekių neturėsime sandelyje, mūsų vadybininkai nedelsiant susisieks su Jumis, praneš orientacinį pristatymo laiką ir pasiūlys alternatyvas.

  1. Kaip užsakyti?

El. parduotuvėje surinkite reikiamas prekės į “krepšelį” ir apmokėkite Jums tinkamu būdu (bankiniu pavedimu arba elektronine bankininkyste). Per 14-20 darbo dienų po apmokėjimo gavimo pristatysime prekes Jusų nurodytu adresu.

  1. Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymas kurjeriu kainuoja 4,34 Eur. Perkant už 100 Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas. Taip pat galite atsiimti prekes Klaipėdoje (Liepų g. 85) ir Vilniuje (Naugarduko g. 91).

  1. Ar prekės turi sertifikatus?

Visos parduodamos darbo saugos priemonės sertifikuotos pagal atitinkamus Europos standartus (EN) ir turi naudojimo instrukcijas lietuvių kalba su visa privaloma informacija apie gaminį. Pareikalavus – sertifikatai gali būti suteikiami.

  1. Ar galima prekę grąžinti?

Taip, prekę galima gražinti paštu (pašto išlaidas apmoka pirkėjas) arba atvežti pas mus į Klaipėdą (Liepų g. 85) ir  į Vilnių (Naugarduko g 91). Prieš grąžinant būtina aptarti grąžinimo priežastį su mumis el. paštu adresais info@siampeksas.lt arba telefonu +370 46 400410.