„Skūpūs“ moka du kartus

Šiais laikais vadovai ir darbdaviai turi didelį darbo saugos priemonių ir aprangos pasirinkimą: įvairios apsaugos kategorijos,  pagaminimo būdai, unikalūs, nematyti audiniai ir medžiagos. Taip pat kaip ir eilinis, paprastas žmogus jie visi nori sutaupyti ir sumažinti įmonės išlaidas. Mes, šiuo atveju stengiames jiems padėti tai padaryti ir siūlome investuoti į produktų ilgaamžiškumą. Taip sumažinant išlaidas ilgalaikėje perspektyvoje ir neapkraunant už tai atsakingų žmonių kas pora mėnesių užsakinėjant naujas prekes ir tvarkant “popierzimą”.
UVEX stripioji pusė – apsauginiai batai. Kad ir šiandien man besėdint atėjo klientas kuris gyrė UVEX batus ir pasakojo, kad tik po 5 metų intensyvaus darbo truputį įtruko jų padas. Taip pat džiaugėsi, jog batus visada lengva išvalyti, purvai lengvai nusiplauna pakišus juos po vandens srove ir šiltuoju sezono metu niekada nepraikatuodavo koja.  Seniau batus pirkdavo pas mūsų kolegas tiekiančius darbo saugos priemonės ir teigė, kad darbuotojai nenoriai jos nešiodavo, batus reikėdavo keisti bent trys kartus į metus, kas užtrukdavo daug laiko kas kartą juos renkantis.

O dabar kiek informatyviau palyginsime UVEX ir kitų mūsų kolegų tiekiamų batų skirtumus:

Kaip pavyzdis tai vieni iš lengviausiai randamu ir daugiausiai perkamu apsauginių batų. Batai pagaminti iš „odos“ nepraleidžiančios oro, koja po ilgesnio nei poros valandų darbo prakaituoja ir šunta. Šis modelis su metalu, dėl to žmonės, kurie turi alergiją chromui jaus diskomfortą juos nešiojant. Žmonės teigė, kad po poros mėnesių nešiojimo dažniausiai pradeda atplyšinėti padas, viduje susidrasko pamušalas. Batų kaina – 25 eurai. Batus naudojant paprastesniems darbams, reikėtų keisti maksimum po 2-3 mėnesių. Metinės išlaidos gaunasi ~€130-150.

 

Palyginimui papasakosime apie UVEX 1 batus. Padas pagamintas iš dvisluoksnio poliuretano, nepraduriamas, antistatinis padas. Ant pado išskirtine, ryškesne spalva sužymėtos itin neslidžios zonos. Batviršis iš high-tech mikroveliūro(kuris daug pranašesnis nei oda), purvai lengvai nusiplauna, batvirštis puikiai vedina koją ir yra laidus orui. Atsparus vandeniui, teršalams, mechaniniems poveikiams. BATAI PAGAMINTI BE METALO, platus pirštų saugos dangtelis iš polikarbonato, tad jo nesijaučia pritupus ar vaikštant, jis nesiremia į pirštą.  Pamušalas antibakterinis, antigrybelinis, sugeria ir išgarina drėgmę, Climazone reguliuoja vidinę temperaturą, kad koja nekaistų, o kai reikia nešaltų. Kartą nupirkus UVEX batus jie tarnauja apie 3-5 metus su labai minimaliu nusidevėjimu, o jų kaina viso labo tik 90 eurų. Skūpas moka du kartus, o sumanūs žmonės investuoja į ilgaamžiškumą. Taupyti su UVEX labai paprasta.

 

 

 

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite 5% nuolaida pirmam apsipirkimui!

El.paštas