A+A Paroda Diuseldorfe

2017 m. spalio 16-20 dienomis įvyko tradicinė kasmetinė paroda A+A Diuseldorfe. Parodoje dalyvavo virš 1800 gamintojų-eksponentų iš daugiau negu 50 šalių, bei 65,000 lankytojų. Ko gero, didžiausia ir svarbiausia paroda darbo saugos sferoje. Lankytojų skaičiuje buvo taip pat ir įmonių atstovai iš Lietuvos, dalyvavau ir aš iš mūsų įmonės. Grįžau pilna įspūdžių, naujų žinių ir motyvacijos. Paroda buvo didelė, atrodė nesibaigianti, poros dienų tikrai neužtektų pamatyti visko, kas verta dėmesio- o tokių buvo dauguma stendų.

Tarp eksponentų buvo ir mūsų partneriai gamintojai su kuriais mes dirbame jau daug metų, tokie kaip UVEX (Vokietija), Lemaitre (Prancūzija), DEB-Stoko, SIOEN, COFRA, ir daug kitų. Daugiausiai dėmesio sulaukė UVEX stendas, kur visos parodos metu buvo labai daug žmonių, suinteresuotų produkcijoje ir bendradarbiavime su UVEX. Be abejo, UVEX- savo srities lyderis. Jie gamina nepriekaištingos kokybės ir išskirtinio dizaino individualios apsaugos priemones. Tarp daugybės UVEX apdovanojimų šiais metais prisidėjo dar vienas: nuo šiol UVEX išdidžiai neša 2017 metų inovatyviausio gamintojo vardą (Plux X Award).

 

Visos UVEX darbo saugos priemonės net tik atitinka, bet ir peržengia Europos Sąjungos standartus kelis kartus. UHN- Uvex House Norms yra vidiniai reikalavimai ir standartai, kuriuos turi atitikti saugos priemonės. Pavyzdžiui, pagal ES standartus akiniai gali turėti vaizdo iškarpymą ne didesnį už 0,26 dioptrijų, tačiau pagal UVEX vidinius standartus akinių iškarpymas nepaseka net 0,06 dioptrijų. Taip pat akiniai testuojami Ø6 mm metaliniu rutuliuku, skrendančiu iki 210 m/sek greičiu. Akiniai išlaiko kelis kartus didesnius smūgius, negu reikalauja Europos Sąjungos standartai. To dėka UVEX gaminiai turi didelę patvarumo ir patikimumo atsargą.

Komfortas- viena iš svarbiausių UVEX produkcijos savybių. Produktai yra maksimaliai įmanomai lengvi, nespaudžia, nevaržo judesių- jokiu būdu netrukdo žmogui dirbti. Tai akivaizdžiai įrodo pavyzdys, kai žmogus per savo pietų pertrauką valgė su apsauginiais akiniais- jie tokie lengvi bei patogūs, o linzė tokia skaidri ir optiškai neatpažįstama, kad žmogus tiesiog pamiršta apie juos.

Produkcijos patvarumas buvo paremtas ir įrodytas daugybės neįtikėtinų eksperimentų. Akinių lęšius, nuėmus, galima bandyti sudaužyti, subraižyti, mėtyti ir vaikščioti ant jų, aplieti chemikalais- lęšis lieka kaip naujas. Palaikęs po vandenių nusiplauna visas purvas, dulkės ir tepalai. Galima juos palaikyti prie garų, pakvėpuoti ant jų- lęšis neaprasoja, o smūgio greičio atlaikymas tiesiog stulbinantis- iki 210 m/s.

UVEX kompanijos misija- apsaugoti žmones. Jie taip pat pristatė keletą kitų lozungų: „vertybė inovacijose“, „vienas prekės ženklas- viena misija“, „kito lygio apsauga“. Lozungai akcentuoja svarbiausią ir brangiausia kompanijos vertybę- žmogaus gyvybę ir sveikatą. Toks pat ir mūsų įmonės tikslas- apsaugoti tai, kas yra brangiausia, aprūpinti žmones tokia apranga, kuri leistų jiems dirbti saugiai bei užkirstų kelią nelaimingiems atvejams. Pagal statistiką  46% nelaimingų atsitikimų darbe (tarp jų ir mirtinų!) atsitinka dėl netinkamo darbuotojų saugos priemonių aprūpinimo. Būtent šis skaičius mus verčia nenuilstamai bandyti pakelti darbo saugumo lygį Lietuvoje.

Registruokitės naujienlaiškiui ir gaukite 5% nuolaida pirmam apsipirkimui!

El.paštas